• operacje plastyczne kraków
  • chirurgia plastyczna kraków
  • operacja plastyczna kraków
PRYWATNA KLINIKA CHIRURGICZNA ALMA-MEDICA

Wyposażenie kliniki

1
BLOK OPERACYJNY

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo Pacjentów w Klinice zastosowano technologię klimatyzacji medycznej z systemem nawiewu laminarnego. Instalacja została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wymaganiami europejskimi. Ma na celu obniżanie ryzyka infekcji pochodzących z powietrza, będących jedną z głównych przyczyn powstawania powikłań pooperacyjnych. System ten zwiększa ochronę pacjenta przed zakażeniami w trakcie zabiegu, wytwarza sterylną strefę ochrony przed zanieczyszczeniami. Zastosowane filtry usuwają zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe, zapewniając optymalne warunki dla pacjenta i personelu medycznego. Wysokie wymagania w zakresie czystości i jakości powietrza, stawiane nowoczesnym salom operacyjnym, wymusiły stworzenie rozwiązań na bazie technologii czystych pomieszczeń. W Klinice, powietrze czyste wymagane jest w całym obszarze chirurgicznym, obejmuje: pole operacyjne, instrumenty chirurgiczne, pacjenta i cały zespół wykonujący operację.

2
SALA WYBUDZEŃ

Zgodnie ze standardami europejskimi Klinika posiada nowoczesną salę wybudzeń. Pomieszczenie wyposażone jest w wyspecjalizowaną aparaturę medyczną do monitorowania funkcji życiowych. W sali wybudzeń pacjent jest pod stałą opieką i nadzorem pielęgniarskim.

3
REZERWOWE ŹRÓDŁO ZASILANIA ELEKTRYCZNEGO

Sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesny systemem awaryjnego zasilania, który gwarantuje stały dopływ energii w przypadku awarii zewnętrznej sieci energetycznej.

4
SALA POBYTOWA

Wyposażona w toaletę, telewizor, dostęp do internetu, została urządzona z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentów. Z okna sali pobytowej rozpościera się widok na Tęczyński Park, o wyjątkowych walorach krajobrazowych.

O nasPrywatna Klinika Chirurgii ALMA-MEDICA dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce.

W Klinice zastosowano najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.Udogodnienia kliniki Alma-Medica

OPIEKA MEDYCZNA

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką.

Zaspokajamy indywidualne potrzeby i wymagania Pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego. Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.

INTYMNA LOKALIZACJA KLINIKI

Strefa chirurgiczna wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, daje to pacjentom poczucie komfortu, intymności i pełną dyskrecję. Klinika położona jest 12 km od centrum Krakowa, w Tęczyńskim Parku Krajobrazowym.