• operacje plastyczne kraków
  • chirurgia plastyczna kraków
  • operacja plastyczna kraków

Zabiegi - Chirurgia plastyczna

Dlaczego chirurgia plastyczna?

Tak naprawdę są dwa powody, dla których decydujemy się na operacje plastyczne. Po pierwsze zabieg często jest niezbędny, aby powrócić do normalnego życia po wypadku, nieudanej operacji lub w przypadku wad wrodzonych. Drugą przyczyną jest tzw. wzgląd psychologiczno-estetyczny, równie ważny w życiu każdego człowieka. Akceptacja naszego ciała, dzięki czasami niewielkim korektom, pozwala odnaleźć nowe siły witalne i radość życia.

Sprawdź też inne usługi ALMA-MEDICA

Ginekologia estetyczna

Zabiegi ginekologii estetycznej stanowią sposób na poprawienie wyglądu intymnych części ciała. Zawłaszcza Panie po ciąży chętnie korzystają z tych usług.

Chirurgia naczyniowa

Jest to najbardziej nowoczesny sposób leczenia żylaków kończyn dolnych. Jest również pomocna w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej.

Chirurgia urologiczna

Usunięcie stulejki polega na chirurgicznej korekcji: plastyce grzbietowej lub całkowitym obrzezaniu.

Medycyna estetyczna

W ramach medycyny estetycznej wykonywane są zabiegi upiększające i poprawiające kondycję skóry, m. in. botox i dermabrazję. Zapraszamy na zabiegi!

Chirurgia ogólna

W ramach chirurgii ogólnej wykonywane są zabiegi usuwania zmian skórnych m.in. poprzez zamrożenie.


Raty: MediRaty

Opieka w klinice ALMA-MEDICA

W klinice chirurgii plastycznej ALMA-MEDICA istnieje możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobytu z osobą towarzyszącą.

To tylko część udogodnień, jakie oferuje klinika. Sprawdź czego może oczekiwać pacjent Alma-Medici.

czytaj więcej