• operacje plastyczne kraków
  • chirurgia plastyczna kraków
  • operacja plastyczna kraków

Chirurgia ogólna

Plagą naszych czasów są nowotwory skóry.

Wynika to przede wszystkim z nadmiernego opalania sie na słońcu, jak równiez niedpowiedzialnego korzystania z solarium. Ważną sprawą jest profilaktyka przeciwnowotworowa, a więc usuwanie przewlekłych owrzodzeń, jak i podejrzanych znamion barwnikowych, mogących być poczatkiem rozwoju jednego z najbardziej groźnych nowotworów, jakim jest czerniak skóry.

Sprawdź też inne usługi ALMA-MEDICA

Ginekologia estetyczna

Zabiegi ginekologii estetycznej stanowią sposób na poprawienie wyglądu intymnych części ciała. Zawłaszcza Panie po ciąży chętnie korzystają z tych usług.

Chirurgia naczyniowa

Jest to najbardziej nowoczesny sposób leczenia żylaków kończyn dolnych. Jest również pomocna w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej.

Chirurgia urologiczna

Usunięcie stulejki polega na chirurgicznej korekcji: plastyce grzbietowej lub całkowitym obrzezaniu.

Medycyna estetyczna

W ramach medycyny estetycznej wykonywane są zabiegi upiększające i poprawiające kondycję skóry, m. in. botox i dermabrazję. Zapraszamy!

Chirurgia plastyczna

W ramach chirurgii plastycznej można dokonać zmian w wyglądzie twarzy (jak choćby korekcję nosa), piersi oraz innych części ciała.


Raty: MediRaty

Opieka w klinice ALMA-MEDICA

W klinice chirurgii plastycznej ALMA-MEDICA istnieje możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobytu z osobą towarzyszącą.

To tylko część udogodnień, jakie oferuje klinika. Sprawdź czego może oczekiwać pacjent Alma-Medici.

czytaj więcej